• Kąciki czytelnicze

• Klasowe biblioteczki czyli tzw. ”Kąciki czytelnicze”

W naszej szkole przywiązujemy dużą wagę do rozwijania kompetencji czytelniczych. Dobrze wyposażona biblioteka szkolna zapewnia uczniom dostęp do różnorodnych książek. Również w klasach 1-3 są prowadzone tzw. ”Kąciki czytelnicze”. Znajdują się w nich ulubione książki odpowiadające potrzebom i zainteresowaniom uczniów. Takie codzienne spotkania z książkami wspierają uczniów w nauce czytania ze zrozumieniem, pomagają wzbogacać słownictwo oraz rozwijają ich pasje.

Dzięki nim dzieci mogą ciekawie spędzać wolny czas.

Klasa I a

Klasa I c                                                                   Klasa II a

Klasa III b                                                                Klasa III c

mgr Jolanta Rusak