Nawigacja

 • Komunikat Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Muzoł dotyczący DOPALACZY

  Panie/Panowie
  Dyrektorzy szkół/placówek, Nauczyciele, Rodzice, Uczniowie, Organy prowadzące szkoły/placówki
  w województwie świętokrzyskim

   

  W ostatnim czasie w Polsce, i w naszym województwie także, odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Nie wszystkim niestety udało się pomóc i zmarły.

  Czytaj więcej...

 • Wakacje 2015

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

  Wczoraj pożegnaliśmy klasy trzecie, a dziś świadectwa z promocją do klasy następnej otrzymali pozostali gimnazjaliści. Rano, przed spotkaniem w szkole, dyrektor gimnazjum, nauczyciele i uczniowie wzięli udział w uroczystej mszy. Następnie wszyscy udali się do szkoły.

  czytaj i zobacz więcej

 • Uroczyste zakończenie roku szkolnego KLAS TRZECICH

  „Ale to już było i nie wróci więcej”

  Takim hasłem 25 czerwca 2015r. absolwenci Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach pożegnali szkołę. Uroczystość rozpoczęła przewodnicząca SU powitaniem zebranych gości na czele z Burmistrzem Miasta i Gminy  panem D. Meresińskim.  Następnie rozpoczęła się część artystyczna 

  czytaj i zobacz więcej

 • Zakończenie projektu

  Wraz z końcem roku szkolnego 2014/2015 skończyły się zajęcia w ramach projektu "Innowacyjne metody nauczania fizyki dla uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych w tym uczniów szczególnie uzdolnionych". Uczestniczyli w nim uczniowie klas pierwszych 

  czytaj więcej

 • Ogłoszenie -Uroczyste zakończenie roku szkolnego

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

  PRZYWÓZ I ODWÓZ MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W DNIU 26.06.2015r. ( PIĄTEK ).

  czytaj więcej

 • Ogłoszenie - Uroczyste zakończenie roku szkolnego KLAS TRZECICH

  Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015  KLAS TRZECICH

  PRZYWÓZ I ODWÓZ MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ( KLASY TRZECIE ) W DNIU 25.06.2015r. ( CZWARTEK )

  czytaj więcej

 • List Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty na zakończenie roku szkolnego 2014/2015

  Szanowni Państwo
  Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy
  Drodzy Uczniowie i Rodzice

  mija kolejny rok szkolny, rok nowych wyzwań i zmian, wielu cennych inicjatyw i twórczych działań dla dobra edukacji. Koniec roku szkolnego jest dla mnie okazją, by wszystkim........

  czytaj więcej

 • Zestaw podręczników na rok szkolny 2015/2016

   

  Zestaw podręczników obowiązujących w Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach w roku szkolnym 2015/2016

  Klasa I      Klasa II     Klasa III     Klasy I - III

 • Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2014/2015

 • Rodzicu!

  Twoje dziecko ma prawo do darmowych podręczników i ćwiczeń!

  zobacz więcej

 • Liga Mistrzów Echa Dnia 2015

  Kolejny raz nasze gimnazjum wystartowało w  piłkarskim turnieju dla gimnazjalistów Liga Mistrzów Echa Dnia imienia Wita Bryły. Tym razem występowaliśmy pod nazwą drużyny z Francji Paris Saint-Germain.
 • Śladami Wielkich Polaków

  Piesze wędrówki, niestety, od wielu lat nie cieszą się popularnością wśród gimnazjalnej młodzieży, która woli siedzący tryb życia i lepiej czuje się w wirtualnym świecie. Na szczęście, są uczniowie kochający przygodę, gotowi na wyzwania i trudy górskich szlaków.

  czytaj i zobacz więcej

 • Uczniowie naszego gimnazjum odwiedzili Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego

  9 czerwca 2015r. uczniowie naszego gimnazjum odwiedzili Oddział Okręgowy Narodowego Banku Polskiego w Kielcach mieszczący się przy ul. Warszawskiej 46. Wizyta ta odbyła się w ramach Dni Otwartych Narodowego Banku Polskiego, którego tematem przewodnim była historia wojenna polskiego złotego. .....

  Czytaj i zobacz więcej

 • Wycieczka do Pragi – swoistym pożegnaniem uczniów klasy IIIe

  W dniach 5 – 7 czerwca, korzystając z tzw. „długiego weekendu”, klasa IIIe wybrała się na trzydniową wycieczkę do Szczawnicy, Zakopanego i Pragi. Według planów była to swoistego rodzaju wycieczka pożegnalna. Pierwszego dnia około 7.30 wyruszyliśmy spod szkoły na długo wyczekiwaną eskapadę.

  Czytaj i zobacz więcej

 • Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2015

    Po raz kolejny chłopcy naszego gimnazjum wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Coca Cola Cup 2015. Dzięki udostępnieniu boiska przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury byliśmy gospodarzem dwóch turniejów eliminacyjnych.

  Czytaj i zobacz więcej

 • III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Strawberry song”

  12 czerwca w Centrum Tradycji i Turystyki Gór Świętokrzyskich w Bielinach odbył się III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Strawberry song”, którego współorganizatorem było Gimnazjum w Bielinach, Starostwo Powiatowe w Kielcach oraz Urząd Gminy Bieliny. W konkursie wzięli również udział uczniowie naszego Gimnazjum Sara Bernat, Wiktor Tarłowski, Wiktoria Armańska i Wiktoria Paluch

  czytaj i zobacz więcej

 • EMILIA FORTUŃSKA LAUREATKĄ KONKURSU GEO- GENIUSZ

  Spośród 50 finalistów z 9 szkół województwa świętokrzyskiego wyłonionio  Geo-Geniuszy trzeciej edycji Konkursu Wiedzy o Ziemi. Uczestnicy etapu finałowego  8.06.15 o godz. 10.00 przystąpili do rozwiązywania testu, sprawdzającego wiedzę geologiczną i geograficzną regionu świętokrzyskiego.

  czytaj i zobacz więcej

 • Wizyta w Domu Pomocy Społecznej w Zgórsku

  W dniu 1 czerwca 2015 roku odbyła się druga, z zaplanowanych na ten rok szkolny, wizyta gimnazjalistów wraz z opiekunem panią Beatą Czudaj -Mikulską w zaprzyjaźnionym domu opieki. Tym razem swój program artystyczny zaprezentowali uczniowie klas drugich i trzecich Wiktoria Armańska i Wiktor Tarłowski przepięknie zaśpiewali piosenki ze swojego repertuaru, które bardzo podobały się gospodarzom. Następnie odbyła się dyskoteka przygotowana przez naszych uczniów. Wszyscy świetnie się bawili. Ogromną radość pensjonariuszom sprawiły słodycze ufundowane przez rodziców i uczniów naszego gimnazjum.

  W imieniu Dyrekcji i Pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Zgórsku składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy nas wspierali. Dziękujemy!

   

 • Bezpłatne warsztaty dla rodziców i opiekunów wychowujących dzieci z niepełnosprawnością

  Beneficjenci:  

  Osoby, które sprawują opiekę nad dziećmi niepełnosprawnymi (rodzice, rodzeństwo, krewni) i są mieszkańcami miasta Kielce.

  czytaj więcej...

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Gimnazjum im. Jana Pawła II w Daleszycach
  ul. Sienkiewicza 11 b
  26 - 021 Daleszyce
  województwo świętokrzyskie
 • Sekretariat:(041) 30 - 20 - 700 lub 30 - 20 - 702
  Fax: (041) 30 - 20 - 703
  Dyrektor: (041) 30 - 20 - 704
  Wicedyrektor: (041) 30 - 20 - 705
Linki

 

Odwiedziny

Ilość odwiedzin: 1511014